Uyarı
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/neseliayaklarkres.com/httpdocs/images/okulumuz/oyunaktivite
Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/okulumuz/oyunaktivite

Oyun Aktivitelerimiz


Her sabah serbest zaman etkinliği adı altında yaklaşık bir saatlik oyun uygulaması yapılır. Çocuklar bu etkinlik sırasında kendi ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi kendine karar alma, aldığı kararı uygulama ve bu uygulamanın sonuçlarını görme fırsatı bulur.

Çocuk yaratıcılığını kullanarak sorun çözme, sosyal ilişkiler kurma deneyimlerini yaşar. Ayrıca işbirliği, paylaşma, yardımlaşma, problem çözme, sorumluluk alma açısında serbest zaman oyunları çok önemlidir.

İlgi merkezlerimizi blok, evcilik, eğitici masa oyuncakları, kitap, kukla, müzik, fen ve matematik merkezi olarak sınıflandırabiliriz. Bu ilgi merkezlerinde oynanan tüm oyunlar çocukların streslerini atarak güne daha rahat devam etmelerini sağlar.

{gallery}okulumuz/oyunaktivite{/gallery}