Sınıflarımız

 

0-2 YAŞ GRUBU
Bu yaş grubundaki çocuklarımız, hayatlarının en önemli evrelerinden birini yaşamaktadırlar. Bu dönemde dokunarak ve nesnenin tadına bakarak öğrenme yöntemini keşfederler. Zihin gelişimi olarak, çok hızlı bir nörolojik gelişim gösterirler.

İşte tüm bunları göz önünde bulundurarak 0-24 ay grubu çocuklarımıza doğru öz bakım becerisi kazandırarak ve doğru eğitim vermek amacıyla öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımızın da önerileriyle eğitim vermektedir. Amacımız; sonraki yıllarında daha mutlu, daha sağlıklı, daha sosyal ve zekasını en verimli şekilde kullanabilen çocuklar yetiştirmektir.

Ayrıca, bütün sınıflarımızda olduğu gibi 0-24 aylık gruplarımızda da hijyene çok önem vererek tüm halılarımızı ve oyuncak gruplarımızı özel nanoteknolojik sıvıcam ürünü ile kaplatmış bulunmaktayız. Periyodik aralıklarla sınıflarımızı ozon ile temizleyerek çocuklarımıza özel ortamlar sunmaktayız.

3-6 YAŞ GRUPLARI
Bu yaş gruplarımızda her bir yaş grubunun temel özellikleri dikkate alınarak aylık programlar düzenlenmektedir. Çocuklarımızın zihinsel algı gelişimi,fiziksel ve psikomotor gelişimi, öz bakım becerileri, sosyal ve duygusal gelişimlerine uygun program içeriğimizle çocuklarımız eğlenerek öğrenmektedirler.

Sınıf kontenjanlarımızı sınırlı sayıda tutarak oldukça geniş sınıflarımızda keyifli bir eğitim sunuyoruz.

Müzik sınıfımız, resim ve sanat sınıfımız, fen ve doğa sınıfımız, drama ve tiyatro sınıfımız ve kapalı spor salonumuz  bütün çocuklarımızın atölye şeklinde kullandığı ekstra alanlarımızdır.